clock  SELČ |  UTC | 1 z 58 přihlášených závodníků online
Nejsi přihlášen, můžeš se PŘIHLÁSIT nebo ZAREGISTROVAT | English English
Liptov Shepherd 2018 Liptov Shepherd 2018 Liptov Shepherd 2018 Liptov Shepherd 2018 Liptov Shepherd 2018 Liptov Shepherd 2018 Liptov Shepherd 2018

Novinky

01.04.2018
Máme vítěze!
Celkové finální výsledky »

01.04.2018
Den 8 - Oficiální výsledky »

Hall of Fame:
Our Donors

We appreciate DONATE support from these pilots:
Season 2017/18:
Alex Holswilder (V3), Winfried Deppe (WD), Jon Holland (123), Martin Dvořák (CCC), Helmut Künne (F9) & Miloš "Cadfael" Koch (MK).

Liptovský Bača 2018 › Závodníci

 # CNJménoPříjmeníTyp větroněStát
01---USE---
02RussiaAV7AlekseyChernovDiscus2Russia
03Czech Republic28AlešSvobodaDiscus2Czech Republic
04NetherlandsV3AlexHolswilderDiscus2Netherlands
05RussiaD2ADmitryAndreyevASW28Russia
06Czech RepublicEMAEmanuelSadíkLS8Czech Republic
07Russia025EvgeniyMomDiscus2Russia
08SloveniaS5FeriRikiLS8Slovenia
09Russia244GenIvASW28Russia
10GermanyF9HelmutKuenneDiscus2Germany
11GermanyDHJHorstJahnkeDiscus2Germany
12Czech RepublicA22Ján PodolanLS8Czech Republic
13Czech RepublicJNJanNyčDiscus2Czech Republic
14Czech RepublicY77JanMichálekDiscus2Czech Republic
15Czech RepublicJAVJanValášekASW28Czech Republic
16Czech RepublicJANJanMatejcekDiscus2Czech Republic
17Slovak RepublicH7JaroPinčekASW28Slovak Republic
18Czech RepublicADXJiříAdamDiscus2Czech Republic
19Czech RepublicJHOJiriHolubDiscus2Czech Republic
20Czech RepublicPJEJiříEhrenbergerASW28Czech Republic
21United Kingdom123JonHollandLS8United Kingdom
22Czech RepublicS50JosefŠpiříkDiscus2Czech Republic
23PolandLTOLeszekTomasikDiscus2Poland
24Czech RepublicLFMLubošFaitzDiscus2Czech Republic
25Czech RepublicLLDLukášDaňhelLS8Czech Republic
26Poland030MarekMarcusDiscus2Poland
27Czech RepublicMOVMartinBaranLS8Czech Republic
28Czech RepublicCCCMartinDvořákLS8Czech Republic
29Czech RepublicMSEMartinSemrádDiscus2Czech Republic
30GermanyMMUMathiasMuenchLS8Germany
31Poland4MSMichałSzałekDiscus2Poland
32SerbiaIDMMicoIvanovic Discus2Serbia
33HungaryKMIMihalyKnauszDiscus2Hungary
34Czech RepublicMZMilanŽejdlíkDiscus2Czech Republic
35Czech RepublicMKMilošKochASW28Czech Republic
36Czech RepublicKUBMilošKubíčekDiscus2Czech Republic
37Slovak RepublicMK7MiroslavKučeraDiscus2Slovak Republic
38Slovak RepublicNK1NorbertKárolyiASW28Slovak Republic
39Czech RepublicO8OldřichSlavíčekDiscus2Czech Republic
40SwedenORIOriEntalDiscus2Sweden
41Czech Republic63PetrSadíkDiscus2Czech Republic
42Czech Republic7TPetrPlintaLS8Czech Republic
43Czech RepublicSOPPetrPoláchLS8Czech Republic
44PolandPITPiotrRaczynskiDiscus2Poland
45BelgiumREAQuintenHermansLS8Belgium
46Czech RepublicRUMRadekMicaLS8Czech Republic
47Germany69RobinFoersterLS8Germany
48Czech RepublicR1KRudolfKalousekLS8Czech Republic
49UkraineSVCSergioChausovDiscus2Ukraine
50PolandSWSlawekWnuczekDiscus2Poland
51Czech RepublicTBTomášBrotánekDiscus2Czech Republic
52PolandTZ2TomaszZwolinskiDiscus2Poland
53Russia574ValentinTornaviDiscus2Russia
54UkraineTVAVladimirTishevskyASW28Ukraine
55GermanyWDWinfriedDeppeDiscus2Germany
56PolandDB9WłodzimierzKowalskiDiscus2Poland
57PolandWTGWojciechGrupaASW28Poland
58Czech RepublicBZZZdena ŽažováDiscus2Czech Republic

Typy kluzáků používané v soutěži

Státy zapojené do soutěže