clock  SELČ |  UTC | 1 z 60 přihlášených závodníků online
Nejsi přihlášen, můžeš se PŘIHLÁSIT nebo ZAREGISTROVAT | English English
Liptov Shepherd 2018 Liptov Shepherd 2018 Liptov Shepherd 2018 Liptov Shepherd 2018 Liptov Shepherd 2018 Liptov Shepherd 2018 Liptov Shepherd 2018

Novinky

01.04.2018
Máme vítěze!
Celkové finální výsledky »

01.04.2018
Den 8 - Oficiální výsledky »

Hall of Fame:
Our Donors

We appreciate DONATE support from these pilots:
Season 2017/18:
Alex Holswilder (V3), Winfried Deppe (WD), Jon Holland (123), Martin Dvořák (CCC), Helmut Künne (F9) & Miloš "Cadfael" Koch (MK).

Liptovský Bača 2018 › Závodníci

 # CNJménoPříjmeníTyp větroněStát
01---USE---
02Czech RepublicADXJiříAdamDiscus2Czech Republic
03RussiaD2ADmitryAndreyevASW28Russia
04Czech RepublicMOVMartinBaranLS8Czech Republic
05Czech RepublicTBTomášBrotánekDiscus2Czech Republic
06UkraineSVCSergioChausovDiscus2Ukraine
07RussiaAV7AlekseyChernovDiscus2Russia
08Czech RepublicLLDLukášDaňhelLS8Czech Republic
09GermanyWDWinfriedDeppeDiscus2Germany
10Czech RepublicCCCMartinDvořákLS8Czech Republic
11Czech RepublicPJEJiříEhrenbergerASW28Czech Republic
12SwedenORIOriEntalDiscus2Sweden
13Czech RepublicLFMLubošFaitzDiscus2Czech Republic
14Germany69RobinFoersterLS8Germany
15PolandWTGWojciechGrupaASW28Poland
16BelgiumREAQuintenHermansLS8Belgium
17United Kingdom123JonHollandLS8United Kingdom
18NetherlandsV3AlexHolswilderDiscus2Netherlands
19Czech RepublicJHOJiriHolubDiscus2Czech Republic
20Russia244GenIvASW28Russia
21SerbiaIDMMicoIvanovic Discus2Serbia
22GermanyDHJHorstJahnkeDiscus2Germany
23Czech RepublicR1KRudolfKalousekLS8Czech Republic
24Slovak RepublicNK1NorbertKárolyiASW28Slovak Republic
25HungaryKMIMihalyKnauszDiscus2Hungary
26DenmarkKOBKobeaxqelhKobeaxqelhLS8Denmark
27Czech RepublicMKMilošKochASW28Czech Republic
28PolandDB9WłodzimierzKowalskiDiscus2Poland
29Czech RepublicKUBMilošKubíčekDiscus2Czech Republic
30Slovak RepublicMK7MiroslavKučeraDiscus2Slovak Republic
31GermanyF9HelmutKuenneDiscus2Germany
32Poland030MarekMarcusDiscus2Poland
33Czech RepublicJANJanMatejcekDiscus2Czech Republic
34Czech RepublicRUMRadekMicaLS8Czech Republic
35Czech RepublicY77JanMichálekDiscus2Czech Republic
36Russia025EvgeniyMomDiscus2Russia
37GermanyMMUMathiasMuenchLS8Germany
38Czech RepublicJNJanNyčDiscus2Czech Republic
39Slovak RepublicH7JaroPinčekASW28Slovak Republic
40Czech Republic7TPetrPlintaLS8Czech Republic
41Czech RepublicA22Ján PodolanLS8Czech Republic
42Czech RepublicSOPPetrPoláchLS8Czech Republic
43PolandPITPiotrRaczynskiDiscus2Poland
44SloveniaS5FeriRikiLS8Slovenia
45Czech RepublicEMAEmanuelSadíkLS8Czech Republic
46Czech Republic63PetrSadíkDiscus2Czech Republic
47Czech RepublicMSEMartinSemrádDiscus2Czech Republic
48Czech RepublicO8OldřichSlavíčekDiscus2Czech Republic
49Czech RepublicS50JosefŠpiříkDiscus2Czech Republic
50Czech Republic28AlešSvobodaDiscus2Czech Republic
51Poland4MSMichałSzałekDiscus2Poland
52MacedoniaTEUTeuibvgxqrTeuibvgxqrASW28Macedonia
53UkraineTVAVladimirTishevskyASW28Ukraine
54PolandLTOLeszekTomasikDiscus2Poland
55Russia574ValentinTornaviDiscus2Russia
56Czech RepublicJAVJanValášekASW28Czech Republic
57PolandSWSlawekWnuczekDiscus2Poland
58Czech RepublicBZZZdena ŽažováDiscus2Czech Republic
59Czech RepublicMZMilanŽejdlíkDiscus2Czech Republic
60PolandTZ2TomaszZwolinskiDiscus2Poland

Typy kluzáků používané v soutěži

Státy zapojené do soutěže