clock  SELČ |  UTC | 1 z 58 přihlášených závodníků online
Nejsi přihlášen, můžeš se PŘIHLÁSIT nebo ZAREGISTROVAT | English English
Liptov Shepherd 2018 Liptov Shepherd 2018 Liptov Shepherd 2018 Liptov Shepherd 2018 Liptov Shepherd 2018 Liptov Shepherd 2018 Liptov Shepherd 2018

Novinky

01.04.2018
Máme vítěze!
Celkové finální výsledky »

01.04.2018
Den 8 - Oficiální výsledky »

Hall of Fame:
Our Donors

We appreciate DONATE support from these pilots:
Season 2017/18:
Alex Holswilder (V3), Winfried Deppe (WD), Jon Holland (123), Martin Dvořák (CCC), Helmut Künne (F9) & Miloš "Cadfael" Koch (MK).

Liptovský Bača 2018 › Závodníci

 # CNJménoPříjmeníTyp větroněStát
01Czech RepublicMKMilošKochASW28Czech Republic
02Czech RepublicR1KRudolfKalousekLS8Czech Republic
03PolandTZ2TomaszZwolinskiDiscus2Poland
04Czech RepublicMOVMartinBaranLS8Czech Republic
05NetherlandsV3AlexHolswilderDiscus2Netherlands
06Czech RepublicA22Ján PodolanLS8Czech Republic
07GermanyF9HelmutKuenneDiscus2Germany
08Czech RepublicS50JosefŠpiříkDiscus2Czech Republic
09PolandLTOLeszekTomasikDiscus2Poland
10Czech RepublicADXJiříAdamDiscus2Czech Republic
11Czech RepublicLFMLubošFaitzDiscus2Czech Republic
12Czech RepublicEMAEmanuelSadíkLS8Czech Republic
13Czech RepublicJNJanNyčDiscus2Czech Republic
14Czech RepublicJHOJiriHolubDiscus2Czech Republic
15Czech RepublicCCCMartinDvořákLS8Czech Republic
16Czech RepublicY77JanMichálekDiscus2Czech Republic
17United Kingdom123JonHollandLS8United Kingdom
18Poland030MarekMarcusDiscus2Poland
19Czech Republic63PetrSadíkDiscus2Czech Republic
20PolandDB9WłodzimierzKowalskiDiscus2Poland
21Czech RepublicMZMilanŽejdlíkDiscus2Czech Republic
22Slovak RepublicH7JaroPinčekASW28Slovak Republic
23UkraineSVCSergioChausovDiscus2Ukraine
24Russia574ValentinTornaviDiscus2Russia
25Slovak RepublicMK7MiroslavKučeraDiscus2Slovak Republic
26Czech Republic28AlešSvobodaDiscus2Czech Republic
27Czech RepublicBZZZdena ŽažováDiscus2Czech Republic
28Czech RepublicTBTomášBrotánekDiscus2Czech Republic
29HungaryKMIMihalyKnauszDiscus2Hungary
30PolandPITPiotrRaczynskiDiscus2Poland
31RussiaAV7AlekseyChernovDiscus2Russia
32GermanyMMUMathiasMuenchLS8Germany
33Russia244GenIvASW28Russia
34GermanyDHJHorstJahnkeDiscus2Germany
35Czech RepublicMSEMartinSemrádDiscus2Czech Republic
36RussiaD2ADmitryAndreyevASW28Russia
37Czech RepublicPJEJiříEhrenbergerASW28Czech Republic
38Czech RepublicJAVJanValášekASW28Czech Republic
39Slovak RepublicNK1NorbertKárolyiASW28Slovak Republic
40Russia025EvgeniyMomDiscus2Russia
41Czech RepublicKUBMilošKubíčekDiscus2Czech Republic
42Czech RepublicJANJanMatejcekDiscus2Czech Republic
43Czech RepublicO8OldřichSlavíčekDiscus2Czech Republic
44Czech Republic7TPetrPlintaLS8Czech Republic
45Czech RepublicSOPPetrPoláchLS8Czech Republic
46Czech RepublicRUMRadekMicaLS8Czech Republic
47Germany69RobinFoersterLS8Germany
48PolandSWSlawekWnuczekDiscus2Poland
49SerbiaIDMMicoIvanovic Discus2Serbia
50UkraineTVAVladimirTishevskyASW28Ukraine
51SwedenORIOriEntalDiscus2Sweden
52BelgiumREAQuintenHermansLS8Belgium
53Poland4MSMichałSzałekDiscus2Poland
54GermanyWDWinfriedDeppeDiscus2Germany
55Czech RepublicLLDLukášDaňhelLS8Czech Republic
56PolandWTGWojciechGrupaASW28Poland
57---USE---
58SloveniaS5FeriRikiLS8Slovenia

Typy kluzáků používané v soutěži

Státy zapojené do soutěže