clock  SELČ |  UTC | 1 z 57 přihlášených závodníků online
Nejsi přihlášen, můžeš se PŘIHLÁSIT nebo ZAREGISTROVAT | English English
Liptov Shepherd 2018 Liptov Shepherd 2018 Liptov Shepherd 2018 Liptov Shepherd 2018 Liptov Shepherd 2018 Liptov Shepherd 2018 Liptov Shepherd 2018

Novinky

01.04.2018
Máme vítěze!
Celkové finální výsledky »

01.04.2018
Den 8 - Oficiální výsledky »

Hall of Fame:
Our Donors

We appreciate DONATE support from these pilots:
Season 2017/18:
Alex Holswilder (V3), Winfried Deppe (WD), Jon Holland (123), Martin Dvořák (CCC), Helmut Künne (F9) & Miloš "Cadfael" Koch (MK).

Liptovský Bača 2018 › Závodníci

 # CNJménoPříjmeníTyp větroněStát
01Russia025EvgeniyMomDiscus2Russia
02Poland030MarekMarcusDiscus2Poland
03United Kingdom123JonHollandLS8United Kingdom
04Russia244GenIvASW28Russia
05Czech Republic28AlešSvobodaDiscus2Czech Republic
06Poland4MSMichałSzałekDiscus2Poland
07Russia574ValentinTornaviDiscus2Russia
08Czech Republic63PetrSadíkDiscus2Czech Republic
09Germany69RobinFoersterLS8Germany
10Czech Republic7TPetrPlintaLS8Czech Republic
11Czech RepublicA22Ján PodolanLS8Czech Republic
12Czech RepublicADXJiříAdamDiscus2Czech Republic
13RussiaAV7AlekseyChernovDiscus2Russia
14Czech RepublicBZZZdena ŽažováDiscus2Czech Republic
15Czech RepublicCCCMartinDvořákLS8Czech Republic
16RussiaD2ADmitryAndreyevASW28Russia
17PolandDB9WłodzimierzKowalskiDiscus2Poland
18GermanyDHJHorstJahnkeDiscus2Germany
19Czech RepublicEMAEmanuelSadíkLS8Czech Republic
20GermanyF9HelmutKuenneDiscus2Germany
21Slovak RepublicH7JaroPinčekASW28Slovak Republic
22SerbiaIDMMicoIvanovic Discus2Serbia
23Czech RepublicJANJanMatejcekDiscus2Czech Republic
24Czech RepublicJAVJanValášekASW28Czech Republic
25Czech RepublicJHOJiriHolubDiscus2Czech Republic
26Czech RepublicJNJanNyčDiscus2Czech Republic
27HungaryKMIMihalyKnauszDiscus2Hungary
28Czech RepublicKUBMilošKubíčekDiscus2Czech Republic
29Czech RepublicLFMLubošFaitzDiscus2Czech Republic
30Czech RepublicLLDLukášDaňhelLS8Czech Republic
31PolandLTOLeszekTomasikDiscus2Poland
32Czech RepublicMKMilošKochASW28Czech Republic
33Slovak RepublicMK7MiroslavKučeraDiscus2Slovak Republic
34GermanyMMUMathiasMuenchLS8Germany
35Czech RepublicMOVMartinBaranLS8Czech Republic
36Czech RepublicMSEMartinSemrádDiscus2Czech Republic
37Czech RepublicMZMilanŽejdlíkDiscus2Czech Republic
38Slovak RepublicNK1NorbertKárolyiASW28Slovak Republic
39Czech RepublicO8OldřichSlavíčekDiscus2Czech Republic
40SwedenORIOriEntalDiscus2Sweden
41PolandPITPiotrRaczynskiDiscus2Poland
42Czech RepublicPJEJiříEhrenbergerASW28Czech Republic
43Czech RepublicR1KRudolfKalousekLS8Czech Republic
44BelgiumREAQuintenHermansLS8Belgium
45Czech RepublicRUMRadekMicaLS8Czech Republic
46Czech RepublicS50JosefŠpiříkDiscus2Czech Republic
47Czech RepublicSOPPetrPoláchLS8Czech Republic
48UkraineSVCSergioChausovDiscus2Ukraine
49PolandSWSlawekWnuczekDiscus2Poland
50Czech RepublicTBTomášBrotánekDiscus2Czech Republic
51UkraineTVAVladimirTishevskyASW28Ukraine
52PolandTZ2TomaszZwolinskiDiscus2Poland
53---USE---
54NetherlandsV3AlexHolswilderDiscus2Netherlands
55GermanyWDWinfriedDeppeDiscus2Germany
56PolandWTGWojciechGrupaASW28Poland
57Czech RepublicY77JanMichálekDiscus2Czech Republic

Typy kluzáků používané v soutěži

Státy zapojené do soutěže