clock  SEČ |  UTC | 2 z 52 přihlášených závodníků online
Nejsi přihlášen, můžeš se PŘIHLÁSIT nebo ZAREGISTROVAT | English English
Liptov Shepherd 2018 Liptov Shepherd 2018 Liptov Shepherd 2018 Liptov Shepherd 2018 Liptov Shepherd 2018 Liptov Shepherd 2018 Liptov Shepherd 2018

Hall of Fame:
Our Donors

We appreciate DONATE support from these pilots:
Season 2017/18:
Alex Holswilder (V3), Winfried Deppe (WD), Jon Holland (123), Martin Dvořák (CCC), Helmut Künne (F9) & Miloš "Cadfael" Koch (MK).

Liptovský Bača 2018 › Závodníci

 # CNJménoPříjmeníTyp větroněStát
01Russia025EvgeniyMomDiscus2Russia
02Poland030MarekMarcusDiscus2Poland
03United Kingdom123JonHollandLS8United Kingdom
04Russia244GenIvASW28Russia
05Czech Republic28AlešSvobodaDiscus2Czech Republic
06Russia574ValentinTornaviDiscus2Russia
07Czech Republic63PetrSadíkDiscus2Czech Republic
08Germany69RobinFoersterLS8Germany
09Czech Republic7TPetrPlintaLS8Czech Republic
10Czech RepublicA22Ján PodolanLS8Czech Republic
11Czech RepublicADXJiříAdamDiscus2Czech Republic
12RussiaAV7AlekseyChernovDiscus2Russia
13Czech RepublicBZZZdena ŽažováDiscus2Czech Republic
14Czech RepublicCCCMartinDvořákLS8Czech Republic
15RussiaD2ADmitryAndreyevASW28Russia
16PolandDB9WłodzimierzKowalskiDiscus2Poland
17GermanyDHJHorstJahnkeDiscus2Germany
18Czech RepublicEMAEmanuelSadíkLS8Czech Republic
19GermanyF9HelmutKuenneDiscus2Germany
20Slovak RepublicH7JaroPinčekASW28Slovak Republic
21SerbiaIDMMicoIvanovic Discus2Serbia
22Czech RepublicJANJanMatejcekDiscus2Czech Republic
23Czech RepublicJAVJanValášekASW28Czech Republic
24Czech RepublicJHOJiriHolubDiscus2Czech Republic
25Czech RepublicJNJanNyčDiscus2Czech Republic
26HungaryKMIMihalyKnauszDiscus2Hungary
27Czech RepublicKUBMilošKubíčekDiscus2Czech Republic
28Czech RepublicLFMLubošFaitzDiscus2Czech Republic
29PolandLTOLeszekTomasikDiscus2Poland
30Czech RepublicMKMilošKochASW28Czech Republic
31Slovak RepublicMK7MiroslavKučeraDiscus2Slovak Republic
32GermanyMMUMathiasMuenchLS8Germany
33Czech RepublicMOVMartinBaranLS8Czech Republic
34Czech RepublicMSEMartinSemrádDiscus2Czech Republic
35Czech RepublicMZMilanŽejdlíkDiscus2Czech Republic
36Slovak RepublicNK1NorbertKárolyiASW28Slovak Republic
37Czech RepublicO8OldřichSlavíčekDiscus2Czech Republic
38SwedenORIOriEntalDiscus2Sweden
39PolandPITPiotrRaczynskiDiscus2Poland
40Czech RepublicPJEJiříEhrenbergerASW28Czech Republic
41Czech RepublicR1KRudolfKalousekLS8Czech Republic
42BelgiumREAQuintenHermansLS8Belgium
43Czech RepublicRUMRadekMicaLS8Czech Republic
44Czech RepublicS50JosefŠpiříkDiscus2Czech Republic
45Czech RepublicSOPPetrPoláchLS8Czech Republic
46UkraineSVCSergioChausovDiscus2Ukraine
47PolandSWSlawekWnuczekDiscus2Poland
48Czech RepublicTBTomášBrotánekDiscus2Czech Republic
49UkraineTVAVladimirTishevskyASW28Ukraine
50PolandTZ2TomaszZwolinskiDiscus2Poland
51NetherlandsV3AlexHolswilderDiscus2Netherlands
52Czech RepublicY77JanMichálekDiscus2Czech Republic

Typy kluzáků používané v soutěži

Státy zapojené do soutěže